قوانین و راهنمای انتشار محتوا در ادلیفت


هدف ادلیفت از ارائه قوانین انتشار محتوا کمک به افراد و کسب و کارهای مختلف می باشد. تبلیغات درون ادلیفت نیازمند همکاری بر پایه اعتماد میان راننده، مسافر و تبلیغ کننده می باشد.
قوانین محتوا
در زیر راهنمایی برای محتوای قابل انتشار درون ادلیفت را مشاهده میکنید. درخواست ما از تبلیغ کنندگان گرامی رعایت این موارد و دقت بالا در تولید محتوای خود می باشد. موارد زیر به هیچ وجه قابل انتشار درون شبکه ادلیفت نمی باشد:
- محتوای منتشر کننده برهنگی و مخالف موازین اخلاقی در جمهوری اسلامی ایران
- ویدیو ها نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود.
- محتوای خشونت آمیز و ترویج دهنده رفتارهای نا به هنجار
- استفاده ابزاری از زن در ویدیو ، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند.
- هر نوع ویدیو سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات انجمن‌ها عزاداری ... ) که جنبه تجاری داشته باشد
- هرگونه محتوای هرزنامه، گمراه کننده یا جعلی
- انتشار محتوای برندهای دیگر بدون کسب مجوز انتشار در ادلیفت از سوی آن برند
- محتوای خطرناک یا مروج فعالیت های خطرناک
- انتشار محتوای دارای کپی رایت بدون کسب مجوز از صاحب اثر
- محتوای تهدید کنندهویژگی هایی که ویدیوی تبلیغاتی شما باید داشته باشد!
ادلیفت در پیروی و اجرای موارد ذکر شده بسیار جدی می باشد


پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد ادلیفت محفوظ خواهد ماند.
ادلیفت تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .
شما نیز باید این جدیت را در زمان همکاری با ما درنظر داشته باشید. ادلیفت حق عدم نمایش هرگونه محتوای مغایر با موارد ذکر شده بالا را برای خود محفوظ نگه می دارد. در صورت مشاهده تخطی از هرکدام از موارد بالا،
محتوای مشکل دار بصورت دائمی و بدون اطلاع قبلی از حساب کاربری شما حذف می گردد و همچنین حساب کاربری شما برای مدتی مسدود می شود. لازم به ذکر است که از ان تاریخ به بعد فعالیت شما بعنوان منتشر کننده محتوای تبلیغاتی در ادلیفت تحت شعاع قرار خواهد گرفت.
همچنین در مواردی که ویدئوی منتشر شده توسط شما با قوانین ما مغایرتی نداشته باشد اما از نظر قوانین و عرف جامعه نامتعارف بحساب بیاید، ادلیفت به خود این اجازه را می دهد تا بر اساس تشخیص خود رفتار متناسب با این ویدئو را انجام دهد.
در صورتیکه یک حساب کاربری چندین بار دچار تخطی از راهنمای محتوای ادلیفت شود، دیگر اچازه ایجاد حساب کاربری با نام خود را نخواهد داشت.
از اینکه قوانین انتشار محتوای ادلیفت را جدی میگیرید سپاسگذاریم.

تیم مدیریت محتوای ادلیفت