درآمد بیشتر، مسافرانی شادتر


اگر در سامانه‌های اسنپ، تپ سی، کارپینو، دینگ و دیگر سرویس دهندگان تاکسی آنلاین کار می‌کنید با عضویت در ادلیفت و قرار دادن تبلت های ادلیفت در داخل خودرو، نه تنها بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومان درآمد خود را افزایش می‌دهید بلکه شرایط سرگرم شدن مسافران و دریافت امتیاز ۵ ستاره را هم فراهم می‌کنید.

 
 

سوالات مهم

1هر رانندگان ادلیفت می تواند تا چه مقدار درآمد مازاد از ادلیفت داشته باشد؟
راننده می‌تواند در صورت فعالیت تمام وقت در اسنپ و تپ‌سی و استفاده از تبلت‌های ادلیفت تا ۳۰۰ هزارتومان درآمد بیشتری داشته باشد.
2برای شروع همکاری با ادلیفت باید چه کنم؟
آغاز همکاری با ادلیفت بسیار آسان و ساده می باشد. اول از همه چیز باید مطمئن شوید که تجهیزات مناسب را در اختیار دارید.جیزهایی که نیاز دارید: • گوشی هوشمند اندرویدی • اکانت فعال در یکی از سامانه‌های تاکسی آنلاین • شماره شبای حساب بانکی
3چگونه شروع به کار کنم؟
• فرم موجود این صفحه را پر کنید و منتظر تماس ما باشید. • پس از نصب اپلیکیشن ها در هردو دستگاه با حساب کاربری خود لاگین کنید. در صورتی که هنگام شروع کار تبلت شما به اینترنت وصل نباشد یا لاگین نکرده باشید با خطایی در این زمینه مواجه می شوید. • تبلت خود را با استفاده از سیم کارت درون ان به اینترنت وصل کنید. دقت داشته باشید که تبلت بایستی بصورت تمام وقت به اینترنت وصل باشد تا بتواند تبلیغات را از اینترنت دریافت کند. • تبلت را به هدرست صندلی شاگرد وصل کنید. • هنگامیکه یک درخواست سفر از اسنپ/تپ سی دریافت میکنید، اطلاعات مورد نیاز را در اپلیکیشن ادلیفت نصب شده روی گوشی خود وارد کنید. اطلاعات مبدا سفر شما بصورت اتوماتیک توسط اپلیکیشن از گوشی شما دریافت می شود. • در انتهای سفر هم دکمه پایان سفر را بقشارید.
4چرا از بعضی از سفرهای انجام شده هیچ مبلغی دریافت نمی کنم؟
طی قرارداد ادلیفت و رانندگان ادلیفت، شما در ازای نمایش محتوای تبلیغاتی مبالغی را دریافت می‌کنید. از آنجاییکه در ابتدای کار ادلیفت باید سعی کنیم محتوای تبلت ها را جذاب و سرگرم کننده نگه داریم، قسمتی از محتوای ما غیر تبلیغاتی است. شما در ازای نمایش محتوای غیرتبلیغاتی و غیرانتفاعی مبلغی دریافت نمیکنید. البته شایان ذکر است که با رشد ادلیفت و بیشتر شدن تبلیغ دهندگان و محتوای تبلیغاتی ما، سهم بیشتری از زمان نمایش به تبلیغات اختصاص داده می شود و درامد شما نیز افزایش پیدا میکند. درحال حاضر برنامه ادلیفت به این صورت است که تنها 30 درصد از زمان نمایش ویدئوها به تبلیغات اختصاص داده شده است. 70 درصد مابقی به نمایش محتوای سرگرم کننده، اموزش، تفریحی و ... اختصاص داده شده است.
5ادلیفت چیست؟
ادلیفت یک سیستم تبلیغات درون اسنپ/تپ سی است که به افزایش درامد رانندگان کمک میکند. کسب و کارهای مختلف می توانند تبلیغات خود را یا هدفمندی های مختلف از جمله جغرافیایی به مسافران اسنپ و تپ سی نشان دهند.