ادلیفت و آموزش مواجهه با زلزله به مسافران درون تاکسی های آنلاین

ترجمه آمار تبلیغات بیرون از خانه
آمار تبلیغات بیرون از خانه و فعالیت های آنلاین مخاطبان
دی ۱, ۱۳۹۶
بازاریابی ویدیویی بیرون از خانه
بازاریابی ویدیویی: آینده بازاریابی محتوا
دی ۱۰, ۱۳۹۶
نمایش همه

ادلیفت و آموزش مواجهه با زلزله به مسافران درون تاکسی های آنلاین

آموزش مواجهه با زلزله

آموزش مواجهه با زلزله

ادلیفت و آموزش مواجهه با زلزله به مسافران درون تاکسی های آنلاین

بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله همراه جوامع بشری را تحدید کرده و میتواند خسارات جبران ناپذیری به جامعه وارد کند. از این رو، ارائه آموزش مواجهه با زلزله ، سیل و دیگر بلایای طبیعی در جوامع مدرن امری حیاتی است. در صورتی که شهروندان آموزشهای لازم دیده باشند.

جامعه انسانی متشکل از مجموعه های کوچک و بزرگی است که همگی با دست به دست هم دادن می توانند عوامل ترقی و رشد جامعه را پی ریزی کنند. هر مجموعه ای چه کوچک و چه بزرگ برای خود توانمندی ها و امکاناتی دارد. از کوچکترین مجموعه های بشری که خانواده بوده تا سازمان های بزرگ همگی می توانند در پیشرفت جامعه نقش افرین باشند. هر چه اندازه این مجموعه ها بزرگتر می شود، نقش ها و مسولیت ها جامع تر می شود. سازمان های بزرگ با بودجه های قابل توجه قدرت انجام کارهای بزرگ در سطح ملی و بین المللی را دارند.

این مهم است که فعالیت های اجتماعی شرکت ها در راستای منافع جامع باشد و به نفع عموم باشد. بسیاری از سازمان های بزرگ وارد مسایل محیط زیستی مانند زلزله شده اند.شرکت ها بخش قابل توجهی از بودجه سالیانه خود را به حل مشکلات محیط زیستی اختصاص داده اند. سازمان های دیگری هم وجود دارند که بودجه ی خود را صرف مسولیت اجتماعی خود مانند آموزش و کمک به فرهنگ سازی می کنند.
ادلیفت  یک کسب و کار نوپا می باشد. کمتر از یک سال از اغاز فعالیتش می گذرد. از ابتدای کار خود اختصاص بخش قابل توجهی از توانمندی ها و امکانات خود به مسایل آموزشی را در برنامه کاری خود قرار داده است.

ادلیفت یک رسانه آگاهی سرگرمی درون تاکسی می باشد که به ارایه محتوای مختلف تصویری به مسافران می پردازد.

ادلیفت بخاطر تعهدی که به جامعه خود دارد، بیشتر زمانی که مسافر در تاکسی منتظر است را به ارایه محتوای ویدیویی آموزشی، آگاه کننده، سرگرم کننده و … می پردازد.
فعالیت ادلیفت درحال حاضر تنها در تهران می باشد. به همین دلیل هم  کمک بهآموزش مواجهه با زلزله و  فرهنگ سازی در زمینه مدیریت بحران و سایر نگرانیهای ساکنین شهر تهران پرداخته است. یکی از مهم ترین نگرانی های مدیران شهری تهران بحث آموزش مواجهه با زلزله به شهروندان می باشد. از این رو ادلیفت با همکاری با متولیان این امر و همچنین تولید کنندگان محتوای آموزشی در زمینه امدادرسانی، مواجهه با بهران های طبیعی و غیره اقدام به پخش ویدیوهای اموزشی در این زمینه ها درون تاکسی ها پرداخته است.
در ادامه می توانید یکی از نمونه های این ویدیوها را که درون تاکسی های آنلاین همچون اسنپ و تپ سی بوسیله ادلیفت به مسافر نشان داده شده است را مشاهده کنید.

 

نکته قابل توجهی که از راه اندازی این کمپین ها بدست آمده است، استقبال خوب مسافران از این محتوا ها بوده است.
ادلیفت برنامه دارد که بصورت مداوم فضای خود را در اختیار ناشران این گونه محتوا ها قرار بدهد و حاضر به همکاری با هر گروه، مجموعه یا سازمانی است که در زمینه های آموزشی، فرهنگ سازی و اگاه کننده اجتماعی محتوای ویدیویی تولید میکنند می باشد.

برای انتشار محتوای خود در ادلیفت می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس برقرار کنید.

2 دیدگاه ها

  1. ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

  2. رضا قربانی گفت:

    سلام بسیار ممنونم عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *